parallax background

Hakkımızda

Entegre Hakkında

Entegre Grup 2013 yılından beri başta iş sağlığı ve güvenliği olmak üzere kişisel koruyucu donanım, güneş enerji sistemleri, inşaat, denetim ve eğitim gibi sektörlerde başarılı yatırımlarla faaliyet gösteren şirketlerin çatı kuruluşu olarak 2021 yılında İstanbul’da kuruldu.

Grup şirketleri bünyesinde çalışmalarını sürdüren tüm şirketler, sinerji ve iş birliği içinde kesintisiz devam eden araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile verimli ve etkin şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Çevre dostu iş uygulamaları, insan kaynağı ve sağlığına verdiğimiz önem ve sürekli gelişime olan organizasyonel yapımız, değişen piyasada rekabet edebilir konumda kalmamızın en önemli faktörlerindendir.

Entegre Grup, 4 iştirak şirketinde toplamda 300’ den fazla çalışanı istihdam etmektedir. Bağlı şirketlerimiz ve yatırımlarımız olgunlaşmayı sürdürürken yeni iş alanlarında gerçekleştirdiğimiz yatırım ve girişimlerimizle her geçen gün büyümeye devam etmekteyiz. Yaptığımız uzun vadeli yatırımlarla hem grup bünyesinde bulunan işletmelerin gelişmesine ve büyümesine destek oluyor hem de yarattığımız üretim ve istihdam ile ülke ekonomisine olumlu katkıda bulunmaya devam ediyoruz.